Bee Doc

Bitcoin, Ethereum Price Plunge Continues

4. September 2020 // von admin

Czwartek zaczął się źle dla cen krypto walutowych. Potem się pogorszyło.

Czwartek był już złym dniem dla Bitcoin’a, Ethereum’a, i prawie każdej kryptokursztyny nie nazwanej Tronem. Teraz, jest jeszcze gorzej.

Ceny dwóch największych aktywów krypto walutowych, Bitcoin i Ethereum, spadły odpowiednio o 9,5% i 12% w ciągu ostatnich 24 godzin, jak wynika z danych CoinMarketCap.

Cena Bitcoin obecnie wynosi nieco powyżej 10 300 dolarów, w dół od jego 1 września szczyt 12 026 dolarów. To jest 14% spadek w ciągu dwóch dni. Ze swojej strony, Eter jest poniżej 390 dolarów po osiągnięciu 485 dolarów dwa dni temu, 20% spadek.

To jest szczególnie gorsze niż nawet kilka godzin temu, kiedy cena tych dwóch aktywów wynosiła około 10.600 dolarów i 400 dolarów.

Codziennie w Twojej skrzynce odbiorczej znajduje się 5 najlepszych kryptograficznych wiadomości i funkcji.

Zdobądź Daily Digest, aby uzyskać najlepsze wyniki w zakresie odszyfrowywania. Wiadomości, oryginalne funkcje i wiele więcej.
Twój Email
Przyłącz się teraz
Innymi słowy, selloff kontynuował się przez cały dzień, choć nieco zwolnił.

Tradycyjnie, jak Bitcoin, tak i reszta rynku kryptokurrency. Jest to coraz bardziej prawdziwe Ethereum, jak również, który jest gateway blockchain dla wielu tokenów DeFi. Zdecentralizowane finanse jest obecnie kwitnący przemysł chałupniczy z całkowitym limitem rynku w miliardach.

Chainlink, UMA, Aave, SushiSwap… wszystko w cenie, z 17% do 35% w ostatnim dniu. Nawet żeton yearn.finance, któremu udało się oprzeć presji spadkowej wcześniej tego dnia, w ciągu ostatnich 24 godzin spadł o 3%. Mimo to, posiadacze konkurencyjnych żetonów chętnie przyjęliby tak ograniczone straty.

Jedna z głównych kryptokur walut okazała się dotychczas odporna na spadek cen: TRON, alternatywna waluta Ethereum, zajmuje obecnie 12. miejsce wśród wszystkich krypto walut na rynku.

Po pierwszym od czerwca 2018 roku skoku powyżej poziomu 0,04 USD, spadła ona z powrotem poniżej tego progu, ale w ciągu ostatnich 24 godzin wciąż rośnie o 8%.

Kommentare sind geschlossen.